26 Mart 2011 Cumartesi

yeterin la!

bugün yazayım artık, yok çok uykum var, a faturayı ödemeyi unutmuşum hay lanet kesilmiş, ay bugün geç geldim, ay sıkıldım, yok bugün kessin yazacağım, hasstr giremiyorum la gene bloga, aha tepede bi yazı, şimdi yana kaydı, aha açıldı, dur açılmadı, açılıyor derkene nihayet yazıyorum, çok özledim arkadaşım blogu! yeminlen burnumda tuttu! o biçim!

neyse, hayat fazla meşakatli, meşagatli neyse o kelime yazamıyorum, zaten normalde de yazamamaya başladım, disleksi desem değil nedir ben de anlamadım, yorgunluktan aslında! şöyle bir güzel uyusam bişeyim kalmaz! neyse la, ne diyordum, emrah serbes'e evlenme teklifinde bulundum bilog, valla sonra kulaktan kulağa gösip görl o da olmadı nasip görl gibim duyuldu, o da bana mesaj attı, canım ne kadan tatlı! topuzunu beğenmedim sevgiler saygılar demiş canımın içi! twitterda yazdığım her şey ciddi anlaşılıyor lan, çok korkuyorum! hayır yani, o kadar insana bana bunu getirin, ben bu adama aşığım, bu kadına tapıyorum, şununla evleneceğim dedim ki, hepsi kapıma dayanacak! korkuyorum la! şaka yaptım! şakka! yok öle bişi! her yazılanı ciddeye almayın!

neyse bu da böyle bir güzellik, bi bişi! şu bloglar artık açılsın arkadaşım ya! yeterin yani! ha girdim, aha açıldı, lan bu yazı ne, aha yana kaydı diyerekten mala bağladım! açın yani!

çok sikimsonik bir post idare ediver, yakında bombastik postlarla gelirim gene! arkadaşım bi kıçımın üzerinde duramıyorum ki yazayım adam gibi!

neyse la, hadi öperim bilog!

Hiç yorum yok: